- Any
- $ 50,000
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- Any
- $ 200,000
- $ 300,000
- $ 400,000
- $ 600,000
- $ 800,000
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 1.5
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 1.5
- 2
- 3
- 4
- 5
83 Sold Properties
- Most Recent
- Default
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
3 Beds3 Baths2,227 SqFt1/57 57$510,000 $510,0003923 Grandview Ave, Louisville, KY 40207
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

3 Beds1 Bath1,008 SqFt$215,000 $215,000143 Alto St, Shelbyville, KY 40065
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

3 Beds2 Baths2,458 SqFt1/43 43$378,000 $378,000251 Carrithers Ln, Taylorsville, KY 40071
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

3 Beds2 Baths1,600 SqFt1/22 22$230,000 $250,000 8.0%26 Lanter Dr, Shelbyville, KY 40065
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

2 Beds2 Baths1,361 SqFt1/2 2$435,000 $435,000274 Wesley-Miller Ln, Harrodsburg, KY 40330
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

2 Beds2 Baths1,361 SqFt1/2 2$435,000 $435,000274 Wesley-Miller Lane, Harrodsburg, KY 40330
Listed by Torrey Smith Realty Co, LLC

5 Beds4 Baths4,661 SqFt1/104 104$805,000 $799,900 0.6%4643 Eminence PIKE, Shelbyville, KY 40065
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

3 Beds2 Baths1,444 SqFt1/55 55$295,000 $295,000628 Gina Dr, Shelbyville, KY 40065
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

4 Beds3 Baths1,637 SqFt1/53 53$308,000 $308,000504 Chaucer Drive, Lawrenceburg, KY 40342
Listed by Torrey Smith Realty Co, LLC

3 Beds2 Baths1,728 SqFt1/42 42$320,000 $320,0003015 Mason WAY, Shelbyville, KY 40065
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

3 Beds3 Baths2,450 SqFt1/53 53$279,900 $279,900596 Bishop Drive, Lexington, KY 40505
Listed by Torrey Smith Realty Co, LLC

2 Beds1 Bath950 SqFt1/28 28$140,000 $169,900 17.6%538 First St, Shelbyville, KY 40065
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

3 Beds2 Baths1,339 SqFt1/60 60$315,000 $309,900 1.6%2022 Emory Drive, Lawrenceburg, KY 40342
Listed by Torrey Smith Realty Co, LLC

3 Beds2 Baths1,400 SqFt1/37 37$285,000 $284,900392 Bridlewood Ave, Shelbyville, KY 40065
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

3 Beds2 Baths1,376 SqFt1/50 50$299,000 $299,0001224 Alton Station Road, Lawrenceburg, KY 40342
Listed by Torrey Smith Realty Co, LLC

3 Beds2 Baths2,250 SqFt1/33 33$245,000 $260,000 5.8%235 Lynn Dr, Lawrenceburg, KY 40342
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

3 Beds2 Baths2,250 SqFt1/37 37$245,000 $260,000 5.8%235 Lynn Drive, Lawrenceburg, KY 40342
Listed by Torrey Smith Realty Co, LLC

4 Beds3 Baths3,304 SqFt1/36 36$470,000 $479,900 2.1%976 Morning Glory Ln, Shelbyville, KY 40065
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

4 Beds4 Baths3,519 SqFt1/68 68$565,000 $585,000 3.4%2642 Sheffield Ct, La Grange, KY 40031
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

3 Beds2 Baths1,232 SqFt1/38 38$235,000 $235,0001003 Ravenwood Drive, Lawrenceburg, KY 40342
Listed by Torrey Smith Realty Co, LLC

3 Beds2 Baths1,232 SqFt1/43 43$235,000 $235,0001003 Ravenwood Dr, Lawrenceburg, KY 40342
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

2 Beds1 Bath1,042 SqFt1/43 43$205,000 $205,000122 Linden Avenue, Frankfort, KY 40601
Listed by Torrey Smith Realty Co, LLC

4 Beds3 Baths3,550 SqFt1/46 46$515,000 $529,900 2.8%650 Buckley Ln, Shelbyville, KY 40065
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

5 Beds2 Baths2,698 SqFt1/48 48$555,000 $529,000 4.9%137 S Crestmoor Ave, Louisville, KY 40206
Listed by Torrey Smith Realty Co., LLC

- 1
- 2
- 3
- 4